Calirana Pertinent Info_czech

RELEVANTNÍ INFORMACE

PŘINESTE JÍDLO

Jídlo není k dispozici Calirana. Hosté si musí přinést své vlastní jídlo, uložené v vlastní cestovní chladiče s dostatek ledu. Hosté se také doporučuje, aby své vlastní desky, poháry, lžíce, vidličky a obdobných ustanovení. Použití Calirana kuchyň (plynový sporák/grilování jáma, hrnce a pánve) je zdarma pro přenocování Ubytovaní hosté. Neexistuje žádný poplatek za corkage všeho druhu. Den turisté musí poskytnout své vlastní kuchyňské nádobí a náčiní.

Elektřina je uveden v Calirana přes noc Ubytovaní hosté od 6:00 hodin do 6:00 hodin pro Větrací ventilátory, světla, přenosný radiomagnetofon přehrávače a mobilní nabíječky baterií. Elektřina může být rovněž poskytnuta v určitých hodinách dne. Calirana řízení mohou pokládat za nezbytné, nebo po předchozím vyžádání pro použití, řekněme, do tréninkové haly ovladatelný přenosný počítač nebo jiné elektronické zařízení. Je k dispozici v celé Calirana běh pitné vody, ale hosté doporučujeme přivést balenou vodu k pití.

V současné době Calirana zařízení se pohodlně usadí 50 hosté zůstat přes noc. Polštáře a ložní prádlo jsou k dispozici, ale hosté se doporučuje, aby jejich vlastní osušky, šampon a vana mýdla, pleťová voda, atd. Omezená čalouněná lůžka jsou k dispozici pro hosty, kteří se rozhodnou být s přáteli za co pohodlně vejde do místnosti. Ventilátorů jsou instalovány ve všech pokojích. Počasí v Calirana je asi 3 až 4 stupně nižší než Metro Manila.

Calirana se mohou ubytovat tolik jako 120 den turné hosty. Skupina turné den ne méně než 80 osob může mít resort pro své výhradní použití; jinak Calirana Management může přijmout další den turné skupiny.

Calirana suvenýr trička a minerální vody v 5galon džbány může být pořízeny v obchodě se suvenýry Calirana za nominální cenu, dokud trvá dodání.

Všichni s Calirana musí rezervovat alespoň dva týdny předem a s výhradou 50 % akontace při potvrzení rezervace. Potvrzené rezervace musí být plně splaceny alespoň jeden týden před výlet.

JAK PŘEJÍT NA CALIRANA

CALIRANA CESTA 1

Od Ortigas Center se rohu EDSA, C5 silnici pak Jižní Luzon dálnice. A pak výstup na Calamba. Na křižovatce města Calamba, zahněte doprava, jedu do města Los Baños. Vezměte odklon silnice hraničí malá města v prostoru města, další město Victoria, Pila města a pak celou cestu do Sta. Cruz město, hlavní město Laguna. Poznámka: Nezadávejte poblacion nebo města správné. Jednotky přímo bude Pagsanjan města, v přední Pagsanjan obecní Hall, zahněte doleva do města Lumban. Jeden kilometr od Lumban mostu říznout přímo do kopečka na Caliraya jezero. Poznámka: Věnujte pozornost na přítomnost znamení desky Calirana udávající vzdálenost k převozu stanice po opuštění Pagsanjan.
Po dosažení Caliraya jezero, najdete znamení stanice přívoz Calirana na obou stranách silnice. Calirana zástupce nosí uniformu s Calirana potiskem.

CALIRANA CESTA 2

Začíná Antipolo, disk Teresa město pak Morong města. Pak odbočte vlevo do Manily východní cestě procházející okraji Baras města, Tanay města a pak Pililia městem v provincii Rizal.
Ke Laguna a Rizal horské silnici pak Mabitac městě, další Famy město a pak Siniloan město, další město Pangil, procházející z kopce, pak Pakil město, další je Paete město a město Kalayaan, v provincii Laguna.
Jeden kilometr po Kalayaan a Lumban hranice, učinit U-TURN na svažité silnici vedoucí k jezeru Caliraya. Pak konečně najdete Calirana lodní stanice znamení na cestě do jezera.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684