Calirana Pertinent Info_latvian

NODERĪGU INFORMĀCIJU

IESNIEGT JŪSU PĀRTIKAS

Pārtika ir pieejama tikai Calirana. Viesiem ir panākt to pašu pārtiku uzglabā savu ceļojumu komplektā ar plašu ledus dzesētāji. Viesi arī ieteicams iesniegt savus šķīvjus, glāzes, karotes, dakšiņas un līdzīgi noteikumi. Calirana virtuves iekārtu (gāzes plīts/barbeque bedre, podiem un pannām) izmantošana ir bez maksas viesi uzturas visu nakti. Nav nekādu corkage maksa. Dienu tūristi ir jānodrošina savas virtuves piederumi un darbarīkus.

Elektroenerģijas Calirana paredzēta visu nakti uzturas viesi no 6:00 PM 6:00 A.M. par ventilācijas ventilatori, gaismas, pārnēsājamo radio/kasešu atskaņotāji un mobilais akumulatoru lādētājus. Elektrību var sniegt arī dažas stundas dienā. Calirana vadības var par nepieciešamu, vai pēc iepriekšējas lūguma lietošanai, teiksim, mācību zālē darbināt klēpjdatoru vai citas elektroniskās ierīces. Darbojas dzeramais ūdens ir pieejams visu Calirana, bet viesi ir ieteicams atnest dzeramo ūdeni pudelēs.

Šobrīd Calirana iespējas ērti var izmitināt 50 viesi uzturas visu nakti. Spilveni un veļa tiek sniegti, bet viesiem tiek ieteikts celt savu vannas dvieļi, šampūns un vannas ziepes, losjons, utt. Ierobežota amortizēto gultas ir pieejams viesiem, kuri izvēlas palikt kopā ar draugiem ārpus ko telpā var ērti pielāgot. Ventilācijas ventilatori ir instalētas visās telpās. Laika Calirana ir aptuveni 3-4 grādiem zemāka nekā Metro Manila.

Calirana var uzņemt tik daudz, cik tas ir 120 dienu ekskursija viesiem. Ne mazāk kā 80 personu grupa dienu ceļojums var būt kūrorta ekskluzīvai lietošanai; Pretējā gadījumā Calirana vadība var pieņemt citu dienu tūre grupās.

Calirana suvenīru krekli un minerālūdens TICHE 5 gallon krūzes var iepirkti Calirana suvenīru veikals pie nominālās izmaksas līdz piegādes ilgst.

Visas rezervācijas ar Calirana jāveic vismaz divas nedēļas iepriekš un ja 50 % paredz maksājumu pēc rezervācijas apstiprināšanas. Apstiprināja atrunas ir pilnībā samaksāts, vismaz vienu nedēļu pirms izbrauciens.

KĀ IET UZ CALIRANA

CALIRANA ROUTE 1

Startēšana Ortigas Center EDSA stūri aizņem C5 ceļu tad South Luzon Expressway. Izejiet Calamba. Šķērsojot Calamba pilsēta, nogriezieties pa labi iet uz Los Baņos pilsētu. Veikt Novirzīšanas ceļi robežojas ar nākamo Viktorija pilsētu Bay pilsēta, nākamo Pila pilsētas, tad visu ceļu uz sta Cruz pilsētu, kapitāla pilsētā Laguna mazpilsētās. Piezīme: NEIEVADIET poblacion vai pilsētas pareizi. Brauc tieši dodas uz Pagsanjan pilsētā, Pagsanjan municipālās priekšnamu, nogriezieties pa kreisi uz Lumban pilsētu. Kādu kilometru no Lumban tilta pasviedās Caliraya ezers būs kalnup ceļa tiesības. Piezīme: Pievērsiet uzmanību zīmes valdes klātbūtni Calirana norādot attālumu prāmju stacija pēc aiziešanas Pagsanjan.
Sasniedzot Caliraya ezers, atrast Calirana prāmju stacija zīmes abos ceļa galos. Calirana pārstāvis nēsā formas tērpā ar drukas Calirana.

CALIRANA TRASE 2

Sākuma Antipolo disku Teresa pilsētas tad Morong pilsētā. Tad nogriezieties pa kreisi uz Manila East Road, nešķērsojot nomalē Baras pilsētu, nākamo Tanay pilsētu, un tad Pililia pilsētu, visi province Rizal.
Disku pret Rizal un Laguna kalnu ceļu, tad lejup cauri Mabitac pilsētā, nākamo Famy pilsētu, tad Siniloan pilsētas nākamo Pangil pilsētu, tad Pakil pilsēta, blakus ir Paete pilsēta un Kalayaan pilsētas, visi province Laguna.
Vienu kilometru pēc Kalayaan un Lumban robežas, veikt kalnup ceļa, kas ved uz ezeru Caliraya u-turn. Tad beidzot atrast Calirana prāmju stacija zīmes uz ceļa, ezera krastā.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684