Calirana Pertinent Info_lithuanian

SVARBI INFORMACIJA.

KAD JŪSŲ MAISTO

Maisto nėra, Calirana. Svečiai turi atsivežti savo maistą laikyti savo kelionės aušintuvai su daug ledo. Svečiai taip pat patariama atnešti savo lėkštės, puodeliai, šaukštai, šakutės ir panašios nuostatos. Calirana virtuvės įranga (dujų viryklė/Grilis duobių, puodai ir keptuvės) yra nemokama svečiams nakvynę. Ten yra bet kokios rūšies forumai corkage mokestis. Dieną turistai turi pateikti savo maisto ruošimo reikmenys ir padargai.

Elektros energijos būtų teikiama Calirana nakties svečiams nuo 6:00 PM iki 6:00 val. dėl ventiliacijos gerbėjai, žibintai, Nešiojami radio/kasetiniai grotuvai ir mobilusis telefonas baterijų įkrovikliai. Elektros energiją taip pat gali būti numatyta tam tikras valandas per parą. Calirana valdymo gali laiko būtinomis ar kai išankstinio prašymą naudoti, pasakyti, mokymo salėje veikti nešiojamas arba kitų elektroninių įrenginių. Veikia geriamojo vandens yra visos Calirana bet ar jums atnešti vandenį gerti.

Šiuo metu Calirana įranga gali patogiai tilpti 50 per naktį viešintiems svečiams. Pagalvės ir užvalkalai, bet ar jums pareikšti savo vonios rankšluosčiai, šampūnas ir vonios muilas, losjonai, ir tt. Tik minkšta lovos yra svečiams, kurie nusprendžia, kad būti su draugais už ką patalpa gali patogiai tilpti. Ventiliavimo gerbėjai yra įdiegta visuose kambariuose. Oras Calirana yra apie 3-4 laipsniais mažesnė už Metro Manila.

Calirana gali tilpti tiek, kiek 120 dienos ekskursijų svečiai. Ne mažiau kaip 80 asmenų dienos ekskursijų grupė gali turėti kurorto su išimtine naudojimo; kitaip, Calirana valdymo gali priimti kitos dienos ekskursijų grupes.

Calirana suvenyrų mar kinėliai ir mineralinio vandens, 5-galonų Ąsočiuose gali būti gaunami dėl Calirana suvenyrų parduotuvė nominali kaina iki tiekimo trunka.

Užsakius su Calirana turi atlikti ne mažiau kaip dvi savaites iš anksto ir taikant 50 % įmoka gavusi patvirtinimą dėl išlygų. Rezervacijas turi būti visiškai apmokėta ne trumpiau kaip vieną savaitę prieš išvyka.

KAIP PEREITI Į CALIRANA

CALIRANA MARŠRUTO 1

Pradedant Ortigas centras kampe EDSA imtis C5 Road tada Pietų Lusonas skubaus. Tada išsukite į Calamba. Ne Calamba miesto sienos kirtimo, pasukite į dešinę bus Los Baños miesto. Imtis nukreipimo keliai ribojasi mažų miestelių Bay miesto, šalia Victoria miesto, šalia Pila miesto tada visą kelią į sta Cruz miestą, Laguna kapitalo miesto. Pastaba: NEĮVESKITE poblacion arba tinkamai miesto. Važiuoja tiesiogiai į Pagsanjan miestą, priekyje, Pagsanjan savivaldybės salėje, pasukite į kairę į Lumban miestą. Per kilometrą nuo Lumban tilto, mestis teisę į kalną kelio į Caliraya ežerą. DĖMESIO: Atkreipkite dėmesį į ženklas valdybos Calirana nurodant atstumą iki kelto stoties palikęs Pagsanjan.
Po pasiekti Caliraya ežero, rasti Calirana kelto stoties ženklas kelio pusėse. Calirana atstovas dėvi uniformą su Calirana spausdinti.

CALIRANA KELIAS 2

Pradedant Antipolo, automobiliu Teresa miesto tada Morong mieste. Tada pasukite į kairę į Manila East Road per Baras miestas, kitą Tanay miesto ir tada Pililia mieste, viskas Rizal provincijos pakraštyje.
Automobiliu link Rizal ir Laguna kalnų keliu tada žemyn einančios per Mabitac miesto, šalia Famy miesto, tada Siniloan miesto, šalia Pangil miesto, tada Pakil miesto, kitas yra Paete miesto ir Kalayaan mieste, viskas Laguna provincija.
Vieno kilometro po Kalayaan ir Lumban ribos, kad posūkį į kalną kelio, vedančio į ežero Caliraya. Tada pagaliau rasti Calirana kelto stoties ženklas kelio ežero.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684