Calirana Pertinent Info_polish

ISTOTNE INFORMACJE

PRZYNIEŚĆ JEDZENIE

Jedzenie nie jest dostępne w Calirana. Goście muszą przynieść własne jedzenie przechowywane w chłodnice własnej podróży wraz z dużym lodu. Goście proszeni są również o przynieść własne płyty, kubki, łyżki, widelce i podobnych przepisów. Korzystanie z Calirana aneksem kuchennym (pit piec/grill gazu, garnki i patelnie) jest na nocleg pobyt Goście. Nie ma żadnych opłat corkage wszelkiego rodzaju. Turyści dzień należy podać własne niezbędnymi naczyniami i implementuje.

Energii elektrycznej jest przewidziane w Calirana noc pobytu Goście od 6:00 P.M. do 6:00 rano do wentylacji fanów, światła, przenośnego radia/magnetofony kasetowe i telefon komórkowy ładowarki. Energii elektrycznej mogą być świadczone również określonych godzin w ciągu dnia. Calirana zarządzanie może uznają za konieczne lub po uprzedniej wniosek do użytku, powiedzieć, w sali treningowej w obsłudze laptopie lub innych urządzeń elektronicznych. Kolejny pitnej jest dostępne w całej Calirana, ale Goście proszeni są o przynieść butelkowanej wody do picia.

W chwili obecnej zaplecze Calirana może ugościć 50 noclegów pobyt Goście. Poduszki i pościel, ale Goście proszeni są o przynieść własne ręczniki, mydła szampon i kąpieli, balsam, itp. Ograniczone tapicerowane łóżka są dostępne dla Gości, którzy zdecydują się z przyjaciółmi poza co sala może pomieścić. Wentylacyjnych fanów są zainstalowane we wszystkich pokojach. Pogoda w Calirana jest około 3 do 4 stopni niższa niż Metro Manila.

Calirana może pomieścić aż 120 dzień wycieczki Goście. Dzień zwiedzanie Grupa osób nie mniej niż 80 może mieć ośrodka do jej wyłącznego użytku; w przeciwnym razie Calirana zarządzania może przyjąć inne grupy dzień.

Calirana pamiątkowe koszulki oraz wodę mineralną w 5-galon dzbanki mogą być zamawiane w sklepie z pamiątkami z Calirana w cenie nominalnej, aż do wyczerpania.

Wszystkie rezerwacje z Calirana muszą być wykonane co najmniej dwa tygodnie wcześniej, a 50% zaliczki na potwierdzeniu rezerwacji. Potwierdzoną rezerwację musi być spłacone przez co najmniej jeden tydzień przed wycieczka.

JAK PRZEJŚĆ DO CALIRANA

TRASA CALIRANA 1

Począwszy od Ortigas Center rogu EDSA wziąć C5 Road, a następnie Południowej Luzon Expressway. Następnie zjazd w Calamba. W Calamba miasta przejście, skręcić w prawo, będzie Los Baños miasta. Weź dróg przekierowania graniczy z małych miasteczek Bay miasta, nowego miasta Victoria, kolejnym miastem Pila, a następnie aż do Sta. Cruz miasta, kapitał miasto Laguna. Uwaga: Nie należy wprowadzać Población lub właściwego miasta. Dyski bezpośrednio idzie do miasta Pagsanjan, w przód o Pagsanjan Municipal Hall, skręcić w lewo do miejscowości Lumban. Na kilometr od mostu Lumban zboczenie prawo pod górkę do Caliraya jeziora. Uwaga: Zwrócić uwagę na znak obecności zarządu Calirana wskazując odległość do stacji po opuszczeniu Pagsanjan.
Po osiągnięciu Caliraya jeziora, znaleźć znak stacji prom Calirana po obu stronach drogi. Przedstawiciel Calirana nosi mundur z Calirana druku.

TRASA CALIRANA 2

Począwszy od Antipolo, dysk do miasta Teresa, a następnie miejscowości w Morong. Następnie skręcić w lewo do Manili wschodniej drogi przechodzącej przez Baras miasta, nowego miasta Tanay i następnie miasto Pililia, w prowincji Rizal.
Dążenie do Rizal i Laguna górskiej drogi następnie zjazd przechodzącej przez miasto Mabitac, kolejnym miastem Famy, a następnie Siniloan miasto, kolejnym miastem Pangil, a następnie miasto Pakil, dalej jest Paete Miasto i miasto Kalayaan, wszystkie w prowincji Laguna.
Kilometr po granicy Kalayaan i Lumban, zawrócić na wzniesieniu drogi prowadzącej do Caliraya jeziora. Potem wreszcie znaleźć Calirana prom stacji znak na drodze przez jeziora.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684