Calirana Pertinent Info_ukrainian

ВІДПОВІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ПРИНЕСІТЬ ВАШІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

Їжа недоступна в на Calirana. Гості повинні мати свої власні продукти харчування, зберігаються в Охолоджувачі власну подорож з достатнім льоду. Гостям рекомендується також принести свої власні тарілки, чашки, ложки, вилки і як положення. Використання Calirana кухнею (газ печі/барбекю ями, горщики і каструлі) є безкоштовним для ночівлі перебування гостей. Немає внеску пляшок і відкупорювання будь-якого роду. День туристи необхідно надати їх власного приготування посуд і реалізує.

Електрика надаються в Calirana одну ніч перебування гостей з 6:00 вечора до 6:00 ранку вентиляційні вентилятори, ліхтарі, портативні обігрівачами гравців і мобільний телефон зарядні пристрої. Електроенергія також може бути надана в певні години дня. Calirana управління може вважатимуть за необхідне або після попереднього запит для використання, скажімо, в тренажерний зал для роботи ноутбука або іншого електронного обладнання. Працює питна вода доступна в весь Calirana, але гостям рекомендується довести воду в пляшках для пиття.

В даний час Calirana зал можуть з комфортом розміститися 50 одну ніч перебування гостей. Надаються подушки і постільну білизну, але гостям рекомендується принести свої власні банні рушники, шампунь та ванна мило, лосьйон, і т. д. Обмежений м’які ліжка доступні для гостей, які вважають за краще бути з друзями за те, що в номері можуть з комфортом розміститися. У всіх номерах встановлено вентиляційні вентилятори. Погода в Calirana є близько 3-4 градуси нижче, ніж Манілі.

Calirana можуть розміститися стільки, скільки 120 дня гостям Туристичне. День екскурсії для групи не менше 80 осіб, можливо, курорт для ексклюзивного використання; в іншому випадку Calirana управління може прийняти інші день тур групи.

Calirana сувенірні футболки та мінеральні води в 5 галон глечики може заготовлюється в на Calirana Сувенірний магазин за символічну плату, поки триває харчування.

Всі бронювання з Calirana повинні здійснюватися принаймні два тижні заздалегідь і при 50% перший внесок за підтвердження бронювання. Замовлення повинні бути повністю оплачені для принаймні за один тиждень до на прогулянку.

ЯК ЙТИ ДО CALIRANA

CALIRANA МАРШРУТ 1

Ортігас центр кута EDSA Візьміть C5 дороги, то Південної Лусон Автострада. Потім вийти в місті Calamba. У місті Calamba місто перетину, повернути праворуч, йти в місто лос-Баньос. Візьміть дороги витоку межують малих міст Бей міста, Наступна Victoria місто, наступний Пилки міста, а потім аж до Sta. Крус місто, капітал місто Laguna. Примітка: Не ВВОДЬТЕ в poblacion або міста належне. Диски прямого збирається Pagsanjan місто, в та з Pagsanjan муніципального залу, повернути ліворуч до міста Lumban. На кілометр від Lumban мосту згорнути право на гору дороги, що йде до озера Caliraya. Примітка: Звернути увагу на наявність ради знак Calirana, що вказує відстань до поромного станції, після Pagsanjan.
При досягненні Caliraya озера, знайти Calirana поромі станції знак в обидві сторони від дороги. Calirana представник носить формі з Calirana друк.

CALIRANA МАРШРУТУ 2

Починаючи Сполучені, диск Тереза міста, а потім Morong міста. Потім повернути ліворуч до Маніли Схід дорога проходить через околиці Барась місто, наступний Tanay місто і потім Pililia міста, всі в провінції Різа.
Рух Різа і Laguna гірській дорозі потім вниз проходить через Mabitac місто, наступний Famy міста, то Siniloan місто, наступний Pangil міста, то Pakil місто, далі, Paete місто і Kalayaan місто, все, що в провінції Laguna.
Один кілометр після Kalayaan та Lumban межу, зробити розворот на гору дорога, що веде до озера Caliraya. Потім нарешті знайти Calirana поромі станції знак на дорозі, на березі озера.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684