About Calirana_czech

CALIRANA RESORT

Calirana je prostorný soukromé letovisko připsalo 1,5 hektaru na východní hranici umělé jezero Caliraya v Bgy. Východní Talaungan, Cavinti, Laguna, směrem na východ od Cavinti.

Calirana je čtyřicet minut jezdit motorový člun z trajektů stojí za bližší pohled z jezera Caliraya. Jízdy na Calirana ukazuje panoramatický pohled na kokosové stromy ohraničený průčelí zarývá do mnoha částečně ponořené pahorky. Tato krátká jízda představuje perfektní pohled jak jezero edge a jezero ostrovů jako jemný studené vine stříkající na klidné vody jezera.

Calirana je umístění představuje malebnou ideální rekreační úniku. Calirana vybavení se skládá z chaty, aktivity pavilony, dva bazény, děti hřiště, videoke kiosky, venkovní hry soud, kulečník, skútry, vodní rekreační lodě a rybářské lagun.

V Calirana najdete široký okruh Blahočet stromy lemovaná cesta pro prohlížení rozsáhlé horské pásmo a klidné jezero vody. Calirana oblast má síť deskový travní cesty z kopce nebo do kopce pro záměr jogging a procházky.

Calirana nabízí soukromí, klid a mír s vychutnával vánek a nejlepší den pro lov drak letí, když nemáte co dělat během dne. Ale to je děti v Calirana dělá, nebo za měsíc a hvězdy hledí všichni až v noci.

Konec konců Calirana je jako trochu domů jen pro vás, vaši rodinu a přátele. Calirana příroda dělá všechny tyto mínus buzerace pohledy a zvídavé pohledy lidí není známo, že vás.
Calirana je ideálním místem k odpočinku a mají rodinu Ježíška který obtéká piknik háj s zelení keřů a podepisování ptáků. Calinara má pěkné a čisté rozumné velikosti bazény pro dospělé a děti podobný. Zůstali a relaxovat v cítit jako doma Calirana chalupy. Kluci, to je vaše místo pustit vaše chuť na rybolovu je spousta úlovek v si Calirana rybářské lagun. Ujišťujeme vás a vaše děti si užijí Calirana dětské hřiště a venkovní hry soudy. Calirana má videoke kiosky pro ty, kteří mají zpěvu a pavilony aktivity pro událost. Calirana poskytuje pohled paluby se klanějí krásné památky klidné jezero vody a vodních sportů.

CALIRANA VÝLET
Calirana, co se mění den turné, nebo v závislosti na počasí a vody elevace.
Check-in čas dříve než 8:30 hod.
Check-out čas na tentýž den nejpozději do 16:30 hod.

Den turistů Calirana může použít následující pokojů za zvýhodněné ceny:
Pro sdílení dvojče-Chalupa
Pro sdílení čtyřnásobný-chata kurzy
Pro ostatní Calirana více sdílení chaty jsou k dispozici na vyžádání.
Základní pokoje jsou k dispozici v Calirana.

CALIRANA NOCLEH
Rané check-in a pozdní check-out v Calirana může v závislosti na rezervace pokojů.
Check-in čas dříve než 14:30 hod.
Check-out čas nejpozději do 13:30 hodin následujícího dne

Hosté zůstat přes noc v Calirana mají na výběr z chatky nebo pokoje. Ale hodnocení musí zajistit, že jejich možnosti jsou v řadě na své společníky.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684