About Calirana_latvian

CALIRANA RESORT

Calirana ir plašs privāto kūrortu garnering 1.5 hektāriem mākslīgo ezeru Caliraya Bgy uz austrumu robežas. East Talaungan, Cavinti, Laguna, vērsts uz austrumiem no Cavinti.

Calirana ir četrdesmit minūšu motorlaivu brauciens no vērts tuvāk ezeram Caliraya prāmju stacija. Braucieni uz Calirana parāda panorāmas skatu kokosriekstu koka robežojas fasāde bija laipojuši caur daudzām daļēji applūdušas pauguri. Šo īso braukt dāvanas ideāls ieskatu gan ezera malu un ezera salu kā maigu auksti vēji slampāt ezers rāms ūdeņos.

Calirana ir vieta dāvanas gleznainā ideāla atpūtas aizbēgt. Calirana ērtības sastāv no mājiņas, aktivitāte paviljoni, divi peldbaseini, bērnu rotaļu, videoke kioskos, āra spēli tiesā, Biljards, reaktīvo slēpju, aqua atpūtas laivu un zvejas lagūnas.

Calirana, jūs atradīsiet plašu cilpu araucaria koku izklāta lakeside ceļš apskati slaucīšana kalnu grēdā un rāms ezera ūdens. Calirana platība ir tīkla gultu dzīvoklis zāle ceļi ar nodomu no skriešanas un bezrūpīgi kalnup vai lejup.

Calirana piedāvā privātā, klusumu un mieru, kas notiek ar brīze izgaršodams un labākā diena ķeršanai pūķi lido, ja jums nekas nav ko darīt dienas laikā. Bet tas ir Calirana bērni dara, vai mēness un zvaigžņu lūkodamies caur visu nakti.

Galu galā Calirana ir kā mazliet mājās vienkārši uz jums, jūsu ģimenei un draugiem. Calirana daba dara visi šie mīnus hassling stares un ziņkārīgiem cilvēkiem nav zināms, jums izskatās.
Calirana ir lieliska vieta, lai atrist un ir jūsu ģimenes kopības, kas ieskauj birzs piknika ar apstādījumu krūmi un paraksta putniem. Calinara pieaugušajiem un bērniem gan ir jauka un tīra saprātīgu lielumu peldbaseini. Palikt un atpūsties, justies kā mājās Calirana mājiņas. Puiši, šī ir jūsu vieta palaist vaļā savu tieksmi pēc zvejot ir daudz nozvejas Calirana ir zvejas lagūnās. Drošs, jums un jūsu bērniem patiks Calirana bērniem rotaļu un spēļu āra tiesās. Calirana videoke kioskos ir tiem, kuriem patīk dziedāt un aktivitātes paviljoni jebkurā gadījumā. Calirana nodrošina skatu klājiem adore skaistu tēmēkļi rāms ezera ūdens un cilvēki dara ūdens sporta veidiem.

CALIRANA DIENU TŪRE
Calirana dienu tūre mainās vai atkarībā no laika un/vai ūdens pacēlums.
Reģistrēšanās laikā ne agrāk kā 8:30 a.m.
Izrakstīšanās laiks tajā pašā dienā ne vēlāk kā 4:30 p.m.

Dienu tūristi no Calirana var izmantot šādu Viesu istabas pēc diskontētas likmes:
Par koplietošanas dvīņu māja
Četrkāršots koplietošanas kotedža Rates
Citi Calirana koplietošana vairākiem mājiņas ir pieejamas pēc pieprasījuma.
Calirana sniegta pamata istabas ērtības.

CALIRANA NAKŠŅOŠANU
Atkarībā no istabu rezervēšana ir pieļaujami pirmstermiņa atdošanas un vēlā izrakstīšanās, Calirana.
Reģistrēšanās laikā ne agrāk kā 2:30 p.m.
Izrakstīšanās laiks ne vēlāk kā 13:30:00 nākamajā dienā

Viesi uzturas visu nakti Calirana ir kotedžas vai telpas izvēle. Bet Viesu ir jānodrošina, ka viņu izvēle ir rindā uz viņu biedrus.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684