About Calirana_lithuanian

CALIRANA RESORT

Calirana yra gavęs 1,5 ha Rytų pasienio dirbtinio ežero Caliraya – Bgy privataus kurortas. Rytų Talaungan, Cavinti, Laguna, susiduria su į rytus nuo Cavinti.

Calirana yra keturiasdešimt minučių motorinis laivas važinėti nuo kelto stoties verta atidžiau ežero Caliraya. Važiuoja į Calirana rodo kokoso medžio ribojasi Pierzeja Vingiuotos per daug pusiau apsemti kalvų panorama. Tai trumpas ride pristato tobulas žvilgsnis tiek į ežerą krašto ir ežero salų kaip švelnus šaldymo vėjai splash ant ežero ramus vandenyse.

Calirana’s vietą pristato gražių ir idealus poilsio pabėgti. Calirana patogumus sudaro cottages, veiklos paviljonai, du baseinai, vaikų žaidimų aikštelė, videoke kioskai, lauko žaidimo teismo, biliardas, vandens motociklai, vandens poilsio laivams ir žvejybos tvenkiniai.

Calirana, jūs rasite platų kilpa araucaria medžio liniuotas ežero kelią peržiūrai šlavimo kalnų ir rami ežero vandens. Calirana plotas yra sudariusi asoci-butas lova žolės kelius nuokalnėje ar įkalnėje dėl ketinimų bėgiojimas ir pasivaikščioti.

Calirana siūlo privačių, ramybės ir taikos vieta su savoring vėjas ir geriausia diena gaudyti drakonas plaukioja jei nieko daryti per dieną. Bet tai yra Calirana vaikai daro, arba į Mėnulį ir Star gazing visus per naktį.

Galų gale, Calirana yra tarsi šiek tiek namo tik jums, jūsų šeimai ir draugams. Calirana pobūdį ar visa tai atėmus hassling žiūri ir smalsus atrodo žmonių nežinoma, kad jūs.
Calirana yra puiki vieta atsipalaiduoti ir jūsų šeimos bendrystę, kuris iškylą grove supa žaluma krūmai ir pasirašymo paukščių. Calinara yra gražus ir švarus priimtiną dydžio baseinai suaugusiems ir vaikams vienodai. Viešbutyje ir atsipalaiduoti ir jaustis kaip namuose Calirana kotedžai. Vaikinai, tai yra jūsų vieta atleiskite savo troškimą žvejoti yra daug laimikio Calirana’s žvejybos tvenkiniai. Būkite tikri, jūs ir jūsų vaikai galės mėgautis Calirana vaikų žaidimų aikštelė ir lauko žaidimų aikštelės. Calirana turi videoke kioskai tiems, kurie mėgsta dainuoti ir veiklos paviljonai, bet kuriuo atveju. Calirana numatyta peržiūrėti deniai pagarbinti gražūs vaizdai rami ežero vandens ir žmonės užsiimti vandens sportu.

CALIRANA DIENOS APŽVALGA
Dienos kelionė skiriasi Calirana arba priklausomai nuo oro ir (arba) vandens pakilimas.
Ne anksčiau kaip 8 val. įsiregistravimo laiką
Išsiregistravimo laikas tą pačią dieną ne vėliau kaip 4:30 PM

Dieną turistai, Calirana gali naudotis šių Svečių kambariai nuolaidomis:
Twin pasidalijimo name
Keturgubas pasidalijimo Kotedžas kursams
Dėl kitų Calirana kelių pasidalijimo kotedžai yra available upon request.
Pagrindinio kambario reikmenys, Calirana.

CALIRANA NAKVYNEI
Ankstyvas įregistravimas ir vėlyvas išregistravimas, Calirana gali būti leidžiami atsižvelgiant į numerių kainas.
Ne anksčiau kaip 14:30 val. įsiregistravimo laiką
Išsiregistravimo laikas 1:30 valandos kitą dieną

Svečiai nakvynių į Calirana rinktis kotedžai ar kambariai. Tačiau Svečių turi užtikrinti, kad jų pasirinkimas yra eilutėje jų kompanionai.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684