About Calirana_polish

OŚRODEK CALIRANA

Calirana jest ośrodek przestronny prywatny pozyskiwaniu 1,5 ha na wschodniej granicy sztuczne jezioro Caliraya w Bgy. East Talaungan, Cavinti, Laguna, skierowane na wschód od Cavinti.

Calirana jest czterdzieści minut motorówką jazdy od dworca promowego warto bliżej jeziora Caliraya. Jazda na Calirana pokazuje panoramę Kokosowe drzewo graniczy pierzei wije się przez liczne wzgórza częściowo zalane. Ten krótki jazdy prezentuje doskonały wgląd zarówno jezioro krawędzią i jeziora wyspy jako delikatny zimno wiatry splash na spokojne wody jeziora.

Calirana w okolicy przedstawia malownicze idealny wypoczynek ucieczki. Udogodnień w Calirana składa się z domki, aktywność pawilonów, dwa baseny, plac zabaw dla dzieci, videoke kioski, odkryty gry sąd, bilard, skuter, aqua spacerowe i połowów laguny.

W Calirana znajdziesz szeroki pętli Araukaria wysadzanych drzewami jeziora ścieżki do oglądania zamiatania góry i jeziora spokojny woda. Na obszarze Calirana posiada sieć dróg trawa płaskim łóżku przez zjazd lub pod górę do intencji biegania i spacerów.

Calirana oferuje prywatną, ciszy i spokoju miejsce z delektując na wietrze i najlepszy dzień do połowu smok leci, jeśli nie masz nic do zrobienia w ciągu dnia. Ale to jest dla dzieci w Calirana robi lub księżyc i gwiazda patrząc wszystkich przez noc.

Przecież Calirana jest podobny trochę do domu tylko dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Calirana charakter ma wszystkie te minus hassling patrzy i ciekawy wygląd ludzi nie znane.
Calirana jest idealnym miejscem na relaks i mają swoje rodziny komunii, która otacza Gaj piknik z zielenią krzewów i podpisywania ptaków. Calinara ma ładne i czyste rozsądnej wielkości basenów dla dorosłych i dla dzieci. Zatrzymać i odpocząć w ochotę do domu Calirana Cottages. Chłopaki, to jest Twoje miejsce puścić swoje pragnienia do połowy jest mnóstwo złapać Calirana na wędkowanie laguny. Pewny ty i Twoje dzieci będą cieszyć dzieci Calirana plac zabaw dla dzieci oraz odkryte korty gry. Calirana ma videoke kioski dla tych, którzy lubią śpiew i pawilony aktywność dla każdego zdarzenie. Calirana zapewnia widok pokłady Uwielbiam piękne zabytki spokojny jeziora wody z ludzi robi sportów wodnych.

CALIRANA WYCIECZKA
Calirana, który waha się wycieczka lub w zależności od pogody i/lub wody elewacji.
Ewidencjonowanie czasu nie wcześniej niż 8:30 rano.
Czas wyjazdu tego samego dnia, nie później niż 4:30 PM

Dzień turystów Calirana mogą stosować następujące pokoje po obniżonych cenach:
Dla domku typu twin dzielenie
Dla cena domek Czteroosobowy dzielenie
Dla innych Calirana udostępnianie wielu domki są dostępne na życzenie.
Podstawowe wyposażenie pokoju znajdują się w Calirana.

CALIRANA NOCLEG
Wczesne zameldowanie i późne wymeldowanie odbywa się w Calirana mogą być dopuszczone w zależności od rezerwacji pokoju.
Ewidencjonowanie czasu nie wcześniej niż 2:30 PM
Czas wyjazdu nie później niż do 1:30 p.m. następnego dnia

Nocleg w Calirana Goście mają do wyboru pokoje lub domki. Ale Opinie muszą zapewnić, że ich decyzje są w linii i na swoich kompanów.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684