About Calirana_ukrainian

КУРОРТ CALIRANA

Calirana є просторий приватний курорт заручитися 1,5 га на східному кордоні техногенних Caliraya озером в Bgy. Східна Talaungan, Cavinti, Лагуна, облицювання на схід від Cavinti.

Calirana є сорок хвилин моторний човен їздити за поромна переправа варто ближче познайомитися з озера Caliraya. Їде на Calirana показує панорамний вид кокосового дерева межує фасад звивистій через численні частково підводному пагорбів. Цей короткий їзди подарунки досконалим заглянути обидва озера краю і озеро островів як ніжний холодної вітри сплеск на березі озера тихими водами.

Calirana з розташування представляє мальовничих ідеального відпочинку втечі. Calirana зручностями складається з котеджів, діяльність павільйонів, два басейни, діти майданчик, videoke кіоски, Відкритий гра суду, Більярд, водні лижі, Аква Прогулянкові судна і Риболовля лагуни.

У Calirana ви знайдете широкий петля araucaria деревами lakeside шлях для перегляду радикальних гірський хребет і спокійне озеро води. Calirana зона має мережу плоска ліжко трава шляхи через гори або гору за наміру біг підтюпцем і прогулянок.

Calirana пропонує приватні, тиші та спокою місце з смакуючи бриз і найкращий день для лову дракон летить, якщо вам нема чого робити протягом дня. Але це діти в Calirana було робити, або за місяць і зірки дивлячись через всі ночі.

Врешті-решт, Calirana, як трохи будинку тільки для вас, вашої родини та друзів. Calirana природа робить всі ці мінус hassling дивиться і допитливий виглядає людей не відомі вам.
Calirana має ідеальне місце, щоб розслабитися і мати ваш сім’ї причастя, яка оточує grove пікнік з зеленню чагарників і підписання птахів. Calinara є гарним і чистим розумні розмір плавальні басейни для дорослих і дітей так. Зупинитися і відпочити в відчути себе додому Calirana котеджів. Хлопці, це ваше місце відпустити ваші спрагою Риболовля для є багато зловити в Calirana, Риболовля лагуни. Будьте впевнені, ви і ваші діти будуть користуватися Calirana діти Дитячий майданчик та відкритий ігровий судів. Calirana має videoke кіоски для тих, хто насолодитися співом і діяльності Павільйони для будь-якої події. Calirana надає перегляд колоди до обожнюють красиві пам’ятки спокійне озеро води і люди роблять водних видів спорту.

CALIRANA ДЕННИЙ ТУР
Calirana денний тур змінюється або в залежності від погоди / води висота.
Час заїзду не раніше, ніж 8:30 ранку
Час виїзду в той же день не пізніше, ніж 4:30 вечора

День туристів з Calirana може використовувати наступні номери за зниженими цінами:
Для спільного використання twin котедж
Для спільного використання чотири рази котедж курси
Для інших Calirana спільного використання декількох котеджів доступні за запитом.
Базовий номер туалетно-косметичні засоби надаються в Calirana.

CALIRANA НІЧЛІГ
Раннього заїзду й пізнього виїзду в Calirana може бути дозволено залежно від бронювання номерів.
Час заїзду не раніше, ніж 2:30 вечора
Розрахунковий час не пізніше, ніж 1:30 вечора на наступний день

Гості, залишаючись на ніч в Calirana є вибір котеджів або номери. Але Гість повинен гарантувати, що їх вибір в лінію для своїх товаришів.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684